Spychologia stosowana – część 2

Minister Zdrowia poprosił o informację dotyczącą Radiowa Państwową Inspekcję Sanitarną.  Państwowa Inspekcja Sanitarna udzieliła odpowiedzi Ministrowi Zdrowia bez udziału Stowarzyszenia, ukrywając istotne fakty, takie jak przesłane przez mieszkańców i burmistrza Bielan zawiadomienia o pogarszającym się stanie zdrowia ludzi zwłaszcza dzieci.

CZ2

W 2014 roku Burmistrz Bielan wysłał do sanepidu deklaracje spisane przez mieszkańców dotyczące chorób jakie dotykają ich w wyniku uciążliwości pochodzącej z kompostowni Radiowo. 

Kolesiostwo Państwowej Inspekcji Sanitarnej skutecznie to ukryło i rzekomo poinformowało Czyste Radiowo, że wszystko jest w porządku. Jeżeli chcemy coś zrobić to możemy domagać się egzekwowania swoich praw na drodze cywilno-prawnej – czytamy w piśmie Ministra Zdrowia.

Minister Zdrowia, idąc na łatwiznę ignorując 21 stron spisu nieprawidłowości jakie wykazaliśmy, nakazuje zwrócić się nam do Sądu Administracyjnego. Z doświadczenia wiemy, że Sąd Administracyjny dla statystyk odrzuci na wstępie każdy wniosek – wygląda to znowu tak jakby w sądach też tak daleko sięgały macki władzy, a ochrona praw obywatela nie ma żadnego znaczenia.


Kolesiostwo na każdym szczeblu. Nikt nic sobie nie robi z łamania prawa, robiąc wszystko by tego nie zauważyć.


Dla tych patologicznych urzędasów  człowiek się nie liczy. Nas ludzi (dla nich BARANÓW) trzeba trzymać w zagrodzie i szczuć psami. Zabijać smrodem. Jak państwo mafijne – oni się liczą, a ludzie nie.


Miłego dnia kochani…

Pismo Ministra do Inspekcji

Pismo Ministra do nas po odpowiedzi inspekcji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s