Pod Lupą

Dziękujemy wszystkim, którzy zgromadzili się aby wziąć udział w nagraniu programu Pod Lupą. Zobaczcie sami, jak MPO kręci:

http://warszawa.tvp.pl/20423835/11062015

Kłamią i oszukują ludzi od 2 lat i nic się nie zmienia. Będą teraz organizować dialog z mieszkańcami. Panie Robak, chyba nie odróżnia Pan dialogu od monologu.

2 myśli na temat “Pod Lupą

 1. Tak ogólnie to lekko Was powaliło 🙂 Kupić tanio działki przy wysypisku, pobudować się i dziwić że wysypisko obok 🙂
  Wysypisko jest tam z pół wieku, zresztą wiecie o tym dlatego ziemia była tańsza. Rozbawiła mnie ta stronka oszołomów 🙂

  Polubienie

  1. Problem jest nieco inny naszym zdaniem. To z czym walczymy to po pierwsze niewywiązywanie się władz ze składanych obietnic, a po drugie przeprowadzanie inwestycji niezgodnie (albo przynajmniej z dużym nagięciem) z prawem. I to od kiedy ktoś tutaj mieszka nie ma znaczenia – a wielu z nas mieszka tutaj od kilku pokoleń.

   Władze Warszawy wielokrotnie obiecywały zakończenie działalności na Radiowie, a zamiast tego rozbudowuje, stawiając wszystko na głowie. Śmieci przetwarza się w otulinie parku narodowego, w okolicy coraz gęściej zaludnionej.

   Druga (i chyba najważniejsza sprawa) to sposób w jaki Ratusz zdobywa pozwolenia. Nikomu (Tobie również) nie życzę, aby znalazł się w podobnej sytuacji – samorząd mając wizję zarabiania grubej kasy buduje uciążliwy i niebezpieczny zakład, pozwolenia wydaja sam sobie (tak, pani prezydent Gronkiewicz sama wydawała kluczowe decyzje dla rozbudowy zakładu, którego miasto jest właścicielem). Zakład buduje w miejscu o którym wcześniej mówił, że za kilka lat będzie tutaj teren rekreacyjny. A ludzie w okolicy są stawiani przed faktem dokonanym. I nikt nie chce im pomóc, Sanepid, WIOŚ, urząd marszałkowski, ministerstwo środowiska. Każdy rozkłada ręce i „nic nie może”.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s