Wrześniowy piknik w parku Olszyna

Stowarzyszenie Czyste Radiowo wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby dotarcia z informacją o sytuacji na Bielanach. Dlatego w sobotę 05-09-2015, w Parku Olszyna na pikniku mieliśmy punkt informacyjny: rozdawaliśmy ulotki i  zbieraliśmy podpisy pod petycją do Adama Struzika (Marszałka Województwa Mazowieckiego).

Petycja jest wyrazem stanowczego sprzeciwu dalszej działalności instalacji MPO. Było duże zainteresowanie, zebraliśmy ponad 350 podpisów.

Zdjęcia z pikinku piknik2 piknik1Podpisy

Na pikniku była również Pani Joanna Fabisiak, poseł na sejm (Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska). Poprosiliśmy o rozmowę w sprawie instalacji MPO, która działa nielegalnie od ponad 2 miesięcy. Zadaliśmy pytanie Pani poseł, co może zrobić w tej sprawie ? Pani poseł nie chciała porozmawiać z przewodniczącą Stowarzyszenia i Radną Bielan, tłumacząc, że za kilka minut zaprasza do stolika, gdzie udzieli wszelkich odpowiedzi. Jednak szybko zwyczajnie uciekła z pikniku. Stowarzyszenie Czyste Radiowo na pikniku było do końca i Pani Fabisiak nie pojawiła się przy swoim stoliku. Co sądzicie o takich przedstawicielach władzy?

Jedna myśl na temat “Wrześniowy piknik w parku Olszyna

  1. Pani Fabisiak to kumpela pani HGW. Co miała robić, musiała uciec.
    Staruje z 2 miejsca w Warszawie, z listy PO. Jak widać trzeba ją poprzeć.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s