Jak przeprowadza się badania na Radiowie

Dziś, 23-11-2015 zadzwonił do nas jeden z mieszkańców Radiowa, który był świadkiem pewnego zdarzenia. Otóż na ul. Arkuszowej, przy torach zauważył w godzinach rannych ludzi, którzy wykonują jakieś pomiary. Potem tą samą ekipę zauważył przy szkole, więc postanowił się zainteresować.

Okazało się , że firma SGS (samochód był oklejony logiem SGS) robi dla MPO badania. Pomiary, które robi zewnętrzna firma są przeprowadzane w obecności pracownika MPO. Ale najważniejsze jest to, że pomiary były robione przy torach i przy szkole gdy nie śmierdziało, a jednocześnie ok 500 metrów dalej w stronę centrum smród zwalał z nóg. Na pytanie mieszkańca, dlaczego robią pomiary w tym miejscu w którym nie śmierdzi, gdy tuż obok jest odór, odpowiedzieli mu, że wiedzą co robią i żeby się tym nie interesował.

Czy MPO chce poprawić badania Politechniki, o których przeprowadzeniu tak głośno się chwalili? W sumie nie ma się co dziwić, raport Politechniki Warszawskiej czarno na białym stwierdza, że kompostownia na Kampinoskiej śmierdzi i jest źródłem bakterii.

Jaki jest plan spółki? Zrobić nowe badania po cichu i zobaczyć rezultaty – jeśli nie po myśli spółki to schować do szuflady, a jak będzie dobrze to się pochwalimy, jak to nasze działania uszczęśliwiają mieszkańców. No bo jak inaczej interpretować dzisiejsze zdarzenie? Spójrzcie na mapkę:

Mapa 23-11-2015

Ktoś tu chce ludzi zrobić w balona?

Zamieszczone w info

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s