A więc – protest

8.06 o godzinie 17:00 spotykamy się na rondzie Arkuszowa/Wólczyńska, wszyscy, bez wyjątków.

Dlaczego protest?

Fakty są nieubłagane. Od kilku tygodni niesamowicie zaostrzyła się sytuacja w okolicy Bielan. Smród jest jeszcze intensywniejszy i jeszcze częściej. Mieszkańcy Bielan mogą tylko dziękować za pomyślne dla nich wiatry, ale mieszkańcy Izabelina, Lasek, Klaudyna i Babic w ostatnich tygodniach przeżywają gehennę dzień w dzień. Prędzej czy później wiatry zmienią kierunek i cały impet przyjmą Bielany.

Naszą sytuacją nikt się nie przejmuje. Od lat prowadzimy walkę na polu prawnym, z czego tutaj zdajemy Wam relację, ale spójrzmy prawdzie w oczy:

Władza reaguje tylko wyłącznie wtedy, gdy nie jest w stanie ignorować dłużej problemów ludzi

A dzieje się tak gdy wychodzą na ulicę i protestują. Dlatego chcąc poprawić waszą sytuację musimy wspólnie zaprotestować. To jest ważne aby przyjśc z rodzinami, zwołać wszystkich sąsiadów, bądźmy tłumnie – tylko takie działania mogą przynieść postęp.

8.06 (środa) spotykamy się wszyscy na rondzie Arkuszowa/Wólczyńska i przejdziemy pod bielański ratusz

Zapytamy burmistrza, co przez ostatnie 1.5 roku zrobił by wreszcie można godnie żyć na Bielanach.  Tak dłużej nie da się wytrzymać.

Jak możesz pomóc

Po pierwsze i najważniejsze – przyjść 8.06 o 17:00 na rondo Arkuszowa/Wólczyńska. Po drugie  postaraj się dotrzeć do jak największej ilości swoich sąsiadów i przekonać ich do przyjścia. Aby to Wam ułatwić przygotowaliśmy ulotki informacyjne, które możesz użyć. Pierwsza w formacie A4 do wydrukowania i powieszenia na słupie ogłoszeniowym, druga – dwie ulotki A5 na jednej kartce A4 do drukowania i rozcięcia by rozdawać ludziom.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s