Wyraź swoją opinię – rozbudowa BYŚ

Od kilku lat trwa proces uzyskiwania pozwoleń na rozbudowę kompleksowego zakładu odzysku odpadów przy ulicy Wólczyńskiej 249, działającego pod nazwą BYŚ.

W tej chwili trwa proces wydawania decyzji przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Decyzja RDOŚ będzie miała bardzo duży wpływ na to czy rozbudowa dojdzie do skutku, a jeśli dojdzie, to na jakich dokładnie warunkach.

Dokumentacja, którą będzie się posługiwał RDOŚ przy wydawaniu decyzji znajduje się do wglądu w wydziale Architektury i Budownictwa dla Dzielnicy Bielany. Tam można się zapoznać z dokumentami.

Zgodnie z obowiązującym prawem KAŻDY ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat tej inwestycji. Gorąco zachęcamy Was do skorzystania ze swoich praw.

Co należy zrobić?

Najwygodniej skorzystać z emaila i swoje uwagi wysłać na adres aurban@um.warszawa.pl pamiętając o następujących zasadach:

  1. W tytule emaila umieścić dopisek: BYŚ
  2. Podpisać się imieniem, nazwiskiem i podać swój adres
  3. W treści emaila zamieścić wszystkie swoje uwagi i wnioski

TERMIN: do 24.01.2020 (piątek).

Z doświadczenia wiemy, że przy gorących tematach konsultacji, w ostatni dzień, po godzinach pracy urzędu zdarza się że skrzynka emailowa w Urzędzie Miasta się przepełnia. W takiej sytuacji Wasz email odbije się i Wasz głos nie zostanie zarejestrowany. Dlatego sugerujemy, by swoje uwagi wysłać najpóźniej w czwartek, 23-go stycznia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s